Bahçe Sobası Modelleri ve Fiyatları

Bahçe Sobası Modelleri ve Fiyatları

Açık alanlarda yapılan organizasyonlar eğer soğuk havalara denk gelirse, ısıtma çözümü olarak bahçe sobaları iyi fikir olabilir. Kullanılacak ürün, kış bahçesinde de kullanılabilir. Ne sıklıkta kullanacağımız önemlidir. Bahçe sobası olarak alacağımız ürün üzerinde çay ya da yemekte yapılabilen mi,  yoksa sadece ısıtmak için mi alacağız, ona göre seçim yapılmalıdır. Sobanın eğer yemek ve çay konusunda da işimize yaramasını istiyorsak, bu konularda kullanışlılığı da önemlidir.

Kuzine modelleri, hem ısınmaya, hem yemek yapmaya yaramaktadır.  Pek çok çeşit bahçe sobası modelleri vardır ve değişik ısıtma türleri…   Kullanılacak alanın genişliği ve ne amaçla kullanacağımız, sobanın türünü seçmek açısından bize fikir verebilir. Bahçe sobaları son zamanlarda dikkat çekmekte ve rağbet görmektedir. En doğru sobayı bulmak için iyi bir araştırma yapmak doğru hareket olacaktır. İsteğe göre bahçe sobası üreten atölyelerde mevcuttur.

Bahçe Sobası Çeşitleri

Bahçe sobasının ısıtacağı alanın genişliği önemlidir. 15-20 metrelik alanları ısıtmak için palmiye tipi sobalar işe yarayabilir. Kapalı bir ortamda bu ısıtma alanı artabilir; 30 metrenin üzerinde alanı ısıtabilir. Isı piramidi türü sobalar, her yöne ısı dağıtacağı için daha kullanışlıdır; aynı zamanda estetik açıdan da göze hitap eder.

Bahçesinde oturulan cafe, restoran, çay bahçesi türü yerlerde, açık alan etkinliklerinde soğuk hava ile mücadele edebilmek için, infrared ufo,  patik ısıtıcı, varil soba çeşitleri; kış bahçeleri için bahçe şömine modelleri ve kuzine çeşitleri mevcuttur. Sobanın neyle ısıtacağı da önemlidir.

Odun, gaz, kömür, elektrik, talaş gibi malzemeler kullanılan çeşitler mevcuttur. Kullanım durumuna göre ekonomik şekilde ısıtması, çevreye koku ve kül yaymaması çok önemlidir. Hangi ebatta ve ne tür ısınma tipi kullanılacağı tamamen tüketicinin ihtiyacına göre belirlenir.

Bahçe Sobası Fiyatları

Bahçe sobaları, satın alındığı gibi kalabalık organizasyonlar için kiralana da bilir. Geniş alanlarda kullanmak için fazla soba gerekebilir. Bu durumda depolama sorunu olacaktır en mantıklı çözüm, kiralama yöntemi olacaktır. Bahçe sobalarının fiyatları 300 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir. Kiralamak gerekirse, 250-500 TL civarı bir fiyat çıkabilir. Bahçe sobaları çeşit ve fiyatları,  satılan semtlere ve şehirlere göre ufak değişiklikler gösterebilir.
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.